Британська співачка Адель, яка після кардинального схуднення уникає публічності, вибрала сукню від українського бренду для приватного заходу.

Артистка опублікувала в Instagram серію світлин та відео зі своєю подругою – американською акторкою Ніколь Річі. Таким чином Адель привітала її з минулим днем народження.  

Володарка премій «Оскар» і «Греммі» одягла оксамитову сукню-жакет зі спущеною лінією плечей і об’ємними рукавами Bohemian Dress з колекції FW’20 бренду Marianna Senchina.

Співачка Адель з’явилася на публіці в сукні дизайнерки з Прикарпаття

Про це розповіла дизайнерка Маріанна Сенчина, яка родом з Бурштина, на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Рада бачити співачку Adele серед прихильників бренду Marianna Senchina, а ще приємніше розуміти, що стала вона такою з власної ініціативи, придбавши нашу знакову сукню-жакет в Luisa Via Roma.

Класно, коли твій одяг вдягають не тільки для світських появ, але й для фото, які зберігаються  в сімейному архіві», – зазначила дизайнерка.

Співачка Адель з’явилася на публіці в сукні дизайнерки з Прикарпаття

На сайті бренду є фото сукні на моделях.

Співачка Адель з’явилася на публіці в сукні дизайнерки з Прикарпаття Співачка Адель з’явилася на публіці в сукні дизайнерки з Прикарпаття 

Дизайнерка модного українського бренду Marianna Senchina – є одною з найяскравіших представників молодих українських дизайнерів. Колекції бренду жіночого одягу Marianna Senchina – це тонка грань між жіночними силуетами та стилем унісекс. Одягу молодого бренду Marianna Senchina характерні експериментальні деталі, ручна робота, вишивка та аплікації, а також іронічні забавні принти і високі стандарти якості.

Нагадаємо, що франківці показали, які модні маски носять під час карантину. 

Джерело