Coca-Cola зупиняє виробництво та продажі у РФ – Reuters

Зображення: Reuters

Про це повідомляє британське видання Reuters.

Зараз компанія планує розпродати всі наявні запаси продукції в Росії.

Коли вони закінчаться, то Coca-Cola HBC припинить своє виробництво й не буде продавати продукцію Coca-Cola та інші бренди Coca-Cola Company в Російській Федерації.

Нагадаємо, що раніше у Київській області поступово відновив роботу завод компанії “Кока-кола Беверіджес”. Підприємство планувало вийти на максимальну потужність до кінця травня.

Компанія не відмовилась від імпорту Coca-Cola в Україну з Чехії та Польщі. На такий крок погодилися, щоб уникнути дефіциту. Постачання поновлюватимуть поступово, оскільки завод не зможе “одночасно задовольнити потребу українського ринку”.

Довідка. Coca-Cola HBC  – компанія системи Coca-Cola, що виробляє напої в Росії, Італії, Нігерії та країнах центральної й східної Європи.

  • Десятки найбільших компаній світу припинили або скоротили свою діяльність у Росії у відповідь на її вторгнення в Україну.
  • Раніше повідомлялося, що американська компанія McDonald’s продає бізнес у РФ, оскільки збирається повністю покинути країну. Мережа закладів фастфуду відкрилася в РФ в 1990 році.
  • Великий розробник та видавець ігор для мобільних телефонів та соціальних мереж Game Insights закриває всі офіси та покидає Росію.
  • Технологічна компанія Hewlett Packard Enterprise офіційно покидає Росію та Білорусь.

Джерело