Інспектори Державної податкової служби (ДПС) за результатами перевірки місць роздрібної торгівлі пальним виявили порушень на загальну суму 55,4 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні пресслужби відомства.

Як зазначається у повідомленні, з 16 квітня податкова служба провела понад 190 фактичних перевірок автозаправних станцій (АЗС). У відомстві зауважили, що щодо цих АЗС надходила інформація про порушення у сфері ціноутворення від громадян, держорганів і громадських організацій.

За результатами перевірок інспектори виявили порушень на загальну суму 55,4 млн гривень. З них 13,7 млн гривень – це порушення вимог законодавства про ціни і ціноутворення.

Тепер ДПС вживає заходів задля притягнення порушників до відповідальності.

Нагадаємо, в Україні наприкінці квітня на АЗС виник дефіцит пального. Для врегулювання ситуації 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин та дизельне пальне на 40-43%. 17 травня уряд призупинив цінове регулювання на паливному ринку. За оцінками Кабміну, після цього рішення очікувані граничні ціни на дизельне пальне будуть не вище 58 грн за літр, а ціни на бензин – не вище 52 грн за літр.

Ціни на пальне: податкова оголосила результати перевірок АЗС

Проте, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков вважає, що до осені в Україні вирішать проблему дефіциту пального.

У травні Головне управління Держпродспоживслужби провело перевірку більш ніж 100 автозаправних станцій у Києві. У результаті перевірок зафіксовано низку порушень на 36 АЗС.

Також раніше повідомлялося, що закарпатські паливні компанії відмовилися постачати пальне в інші регіони, допоки не буде забезпечено потребу Закарпатської області.

Джерело