Збірна команда України серед спортсменів до 19 років зіграла другий матч на турнірі "Futsal Week". 22 червня суперниками українців були однолітки з Японії. Участь у матчі брав і сумчанин Олександр Сметаненко.

Японці відкрили рахунок у матчі і подвоїли його. Українці на це відповіли трьома влучними ударами по воротах суперника, але на перерву команди пішли з нічийним рахунком (3:3). Після перерви збірна Японії забила вчетверте, українці на це відповіли голом. Більше забити не змогла ні одна, ні інша команда. У підсумку нічия – 4:4.

Після двох турів українці і японці мають по 4 очка у двох матчах і очолюють турнірну таблицю групи.

Сумчанин у складі збірної України з футзалу зіграв проти команди Японії Що відомо Турнір "Futsal Week" відбувається у Поречі (Хорватія). Сумчанин Олександр Сметаненко - футзаліст академії футзалу футзального клубу "Суми". Він дебютував за юнацьку збірну у жовтні 2020 року