Трудова мобілізація у Маріуполі: примусові виправні роботи як штраф за викидання сміття

Фото: telegram/Андрющенко Time

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За те, що люди викидатимуть сміття на імпровізоване сміттєзвалище їм загрожують виправні роботи від 14 до 30 днів. І це попри те, що успіхів у прибиранні сміття з вулиць та дворів Маріуполя немає. Тобто російські загарбники, навіть не фіксують порушення. Вони просто забирають працездатних людей у подвір’ях, де є сміття.

“Нова вигадка окупантів задля трудової мобілізації – примусові роботи як штраф. Навіть не треба встановлювати факт “провини”. Буквально забирають працездатних по дворах, де є сміття. Тобто – скрізь”, – зазначив Петро Андрющенко.

За вирубку дерев на дрова для приготування їжі таке ж саме покарання. Якщо когось із мешканців Маріуполя бачать з сокирою, пилою або дровами відразу відправляють на виправні роботи, наприклад – замітати вулиці.

“Саме так забезпечується масовість робіт. Безоплатна робоча сила завжди поруч”, – наголосив Петро Андрющенко.

Також він додав, що взагалі всі ці заходи ще з часів Радянського Союзу залишились незмінними.

  • Також у Маріуполі російські загарбники розклеїли оголошення про те, що шукають чоловіків для роботи в охоронній фірмі.
  • У Маріуполі російські загарбники змінили схему контролю за пересуванням містом через недостатню кількість військових та техніки.
  • Станом на червень 2022 року, офіційно відомо про понад 23 000 смертей мирних мешканців Маріуполя внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Приморське місто на узбережжі Азовського моря перетворене на велике кладовище з іменами невідомих та невпізнаних людей, руїни, спалені будинки та триколор окупантів.

Джерело