Надя Дорофєєва - відома українська виконавиця, яка почала будувати сольну кар'єру після кількох успішних років у складі групи "Время и Стекло".

У якийсь момент вони з Позитивом поставили проект на паузу, а в TikTok з'явився кумедний фрагмент з дівчиною, де вона пояснює про одну незручності, що сталася в ході виступу.

Надя Дорофєєва згадала, як її викликали розважати людей

Надя Дорофєєва згадала, як її викликали розважати людей

"Історія про групу "Время и Стекло". 8 років тому вийшов трек якийсь у "Вконтакте" з такою мелодією "Прости меня, мне время нужно, моя душа"... якась така пісня. І хтось підписав, що це співає "Время и Стекло". Ми з Позитивом поржали, ну прикольно", - заявляє Надя Дорофєєва.

— З гарним настроєм? (Дурнєв)

— Так, з Олексієм Завгороднім, повне ім'я. І тут значить у нас через 3 роки корпоратив, весілля. Ми виступаємо, співаємо одну пісню, другу. Наречена підходить, кайфує і каже: "Коли ж буде...". І щось запитує, А ми не розуміємо. І коротше ми майже всі пісні заспівали, вона вийшла до нас на сцену і каже: "А коли ж ця пісня "Прости мене, мені час потрібен". І ми такі кажемо: "Wе не наша пісня". А вони кажуть: "Ми через цю пісню вас запросили".

Надя Дорофєєва згадала, як її викликали розважати людей

Найімовірніше, авторами цієї композиції є якась Марина Алієва і Аслан Гусейнов. "Время и Стекло" дійсно не мають ніякого відношення до даного твору.

Джерело