"Рубіжанська панчішна мануфактура" є одним з відомих українських виробників панчішно-шкарпеткових виробів, яка працювала в цій галузі понад 20 років аж допоки не почалось повномасштабне російське вторгнення в Україну. Нині місто окуповане, підприємство зруйноване та розкрадене. Попри це, засновники готові відновити виробництво і вже анонсували його запуск у Львові на серпень-вересень.

Підприємство вже замовило в Китаї 20 в’язальних машин, ще 11 – обіцяють надати партнери.

"В’язальні машинки ще виготовляються. Сподіваємося, що вони будуть готові до кінця місяця. Ще місяць будуть плисти з Китаю. Нині ми ведемо перемовини з нашими іноземними партнерами щодо отримання гранту ще на 11 італійських машин", – розповіла комерційна директорка мануфактури Ольга Ушакова на Львівському форумі "Сильні разом".

Рубіжанська панчішна мануфактура відновлює діяльність у Львові

22 березня, від влучання ворожого снаряду по підприємству, спалахнула пожежа на другому поверсі мануфактури. Багато чого згоріло, чимало сировини та готової продукції розікрали. Крім прямих збитків від російської агресії, підприємство також має непогашену позику – це кредит в 11 мільйонів гривень.

"Ми перед Новим роком закупили італійське обладнання – 15 найсучасніших в’язальних машин, але, навіть, не всі встигли запустити. На жаль, все лишилося там. Важко морально, але ми налаштовані оптимістично та готові працювати", – співвласник Рубіжанської панчішної мануфактури Геннадій Місюренко.

Що відомо Рубіжанську Панчішну Мануфактуру заснували брати Геннадій та Олег Місюренко у 2011 році, але шкарпетки почали виготовляти ще в 1994 році. Продуктова лінійка компанії налічувала близько 100 найменувань. Також на мануфактурі виробляли шкарпетки для відомого українського бренду Додо Сокс, європейських компаній Sockshire (Чехія) та Hektik (Нідерланди).

Читайте також

Кравці зі сходу шиють одяг для ЗСУ у Львові Робота медиків Торецької громади в умовах війни Я не можу плакати, бо психологічно виснажена. Історія переселенки Антоніни Бородіної “Крок за кроком”. Як переселенцям з Костянтинівки скандинавська ходьба допомагає долати труднощі війни Адаптація пухнастих переселенців. Краматорчанин опікується 11 котами, яких евакуював разом з сім'єю "Їхали два дні та дві ночі". Історія евакуації вихованців Луганського обласного будинку дитини

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Джерело