Український виконавець і учасник гурту MOZGI Олексій Завгородній, більш відомий під псевдонімом Позитив, повідомив про прем'єру свого кліпу "Перед світанком", який присвятив українським воїнам.

У новому пості на особистій сторінці в соцмережі Інстаграм Позитив виклав новий відеоролик і зізнався, що саме такого твору йому бракувало. Він переконаний, що саме ця музика і ці слова здатні підняти бойовий дух і надихнути.

"Це пісня-подяка нашим воїнам. Саме такої пісні мені не вистачало в українському плейлисті. Вже написано дуже багато душевних середньотемпових композицій, під час прослуховування яких неможливо стримати сльози. А наша пісня надихає та підіймає бойовий дух.", - написав він. Позитив

Компанію Позитиву у роботі над цією піснею склади дуже цікаві особистості, як відзначив він. А саме україно-болівійка Мішель Андраде та Аліна Паш, яка втрапила у скандал під час нацвідбору на Євробачення-2022. Та попри ці серйозні неприємності вона продовжує свою творчу діяльність, а українці у боротьбі проти російського загарбника, навіть дещо забули про неї.

"У нас вийшов дуже крутий і різнобарвний тандем: україно-болівійка @mishvirmish; дівчина, яка все життя несе в собі дух Закарпаття @alinapash; і я, киянин, який має козацьке коріння. Хоч за стилем ми абсолютно різні артисти, за духом дуже зійшлися. А результат ви можете оцінити вже зараз ✌

Джерело