Воїни ЗСУ в ігровій формі продемонстрували, як з великим ентузіазмом і ювелірною точністю викурюють російських окупантів з української землі. Ролик з роботою українських захисників опублікував Генеральний штаб ЗСУ в facebook.

Бійці ЗСУ показали, як скидають "посилки" на позиції окупантів з безпілотника. Снаряд влучає точно в ціль, про що свідчить окупант, що звалився з ніг. Все це супроводжується під веселий саундтрек з відомої гри.

Воїни ЗСУ в ігровій формі продемонстрували, як викурюють російських окупантів з України:

Воїни ЗСУ в ігровій формі продемонстрували, як викурюють російських окупантів з України:

"GAME OVER: ювелірно доставлено "винагороду" від гірських штурмовиків", - йдеться в коментарі до відео.

У ЗСУ зазначили, що роблять все, щоб така ж доля спіткала всіх інших загарбників від армії рф до найманців та інших незаконних збройних формувань.

"Така доля чекає в Україні всіх представників рашистського режиму - збройних сил російської федерації, російських регулярних з'єднань і підрозділів, підпорядкованих міністерству оборони росії та генеральному штабу збройних сил російської федерації, підрозділів і спеціальних формувань, підпорядкованих іншим силовим відомствам, інструкторів та іррегулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд і груп найманців", - йдеться в повідомленні.

Також наш портал писав, ЗСУ відправили "посилку" з Javelin прямо в вежу російському танку: розсипався, як старий віз.

Крім того, ми повідомляли, студент-воїн ЗСУ захистив наукову роботу просто з передової: "Найважчий іспит ви також складете "на відмінно".

Джерело