Вчорашній день захопило обговорення історичного рішення – надання Україні статусу кандидата в члени Євросоюзу. Так, далі доведеться виконати ще деякі умови і це буде важко зробити, каже президент України Володимир Зеленський у своєму щоденному відеозверненні, повідомляє «Галицький кореспондент».

«Давайте хоч трошки порадіємо, – говорить Зеленський, – відчуємо смак цієї миті. – уявіть, що ми підкорюємо Еверест, досягли передостанньої точки, не озирнулися навкруги, навіть не перевели подих і говоримо про подальший шлях до вершини – як важко буде подолати останні 1848 м».

На його думку, краще згадати, що ми вже подолали 7000 метрів. І говорити треба, не те що Україні надали статус кандидата в ЄС, а Україна його здобула. Він не впав з неба. Сьогодні ми акцентуємо увагу на семи вимогах ЄС, але це нас не лякає, бо перед цим ми вже виконали сотні.

Зеленський про кандидатство в ЄС: «Уявіть, що ми підкорюємо Еверест»

«Приватизація, земельна реформи, відкриті виборчі списки, децентралізація, НАЗК, антикорупційний суд, ЦНАПи, державні послуги в інтернеті, Дія, Спліт, концесія, спільний авіаційний простір, промисловий безвіз, деолігархізація – багато чого було зроблено. І давайте пишатися собою», – підкреслив президент.

Мовляв, нас будуть поважати тоді, коли ми і самі будемо себе поважати. Не треба пишатися тим, що це ляпас Москві, а пишатися тим, що це аплодисменти Україні.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС.

Також читайте новину, що на вступ України до Європейського Союзу може піти сім років. Оскільки для цього необхідно імплементувати великий масив законодавства ЄС.

 

Джерело