Повернулися в повному складі

Бійці окремого загону спеціального призначення "Любарт" Сил спеціальних операцій повернулися до Луцька. Приїхала на ротацію частина підрозділу. Вони більше місяця виконували бойові завдання на Запорізькому напрямку. Зустрічали захисників біля Луцького замку.

На Замковій площі у Луцьку чекають на повернення військових із передової.

Бійці окремого загону спеціального призначення

"Сина зустрічаю, емоції не можу пояснити, руки-ноги трусяться, хочу побачити", – каже мама військовослужбовця Тамара.

Оплески, сльози та обійми рідних – так волинських спецпризначенців зустрічають після виконання бойових завдань вдома. У пані Мирослави служать двоє синів.

"Ось один, а тут другий. І ще чоловік. Чекала, стільки довго не було дітей, переживала", – зазначила мама військовослужбовців Мирослава.

Брати на позивні "Пікассо" та "Шаман" – добровольці. Зустріти воїнів Збройних Сил України прийшли їхні рідні та друзі. Спочатку, розповідають брати, вони пліч-о-пліч захищали Україну, потім – виконували бойові завдання в різних підрозділах загону.

"Ми всі повернулися в повному складі – це саме головне", – наголосив боєць загону спецпризначення "Любарт" ССО "Шаман".

Боєць загону спецпризначення "Любарт" ССО "Пікассо" зауважив: "Було весело, можна так сказати. Поки що все. Зробили свою задачу, все, що від нас вимагалося. Попали на Волинь, то ніби й нікуди не їхали – відчули атмосферу дому, атмосферу любові".

У стінах Луцького замку відбулось урочисте шикування бійців. Цей окремий підрозділ Сил спеціальних операцій ніс службу в Запорізькій області.

"Багато ще роботи попереду, я вам скажу так. Особовий склад показав себе гідно. Досвідчені поділилися досвідом, ті, хто менш досвідчений – навчилися багато чого. Війна, звичайно, зовсім інша, де артилерія і авіація – це як добрий день. Але нічого страшного. Ми справляємося. Українська армія сильна, наші бійці сильні", – акцентував увагу командир загону спецпризначення "Любарт" ССО Вадим Крикун.

Деякі військові отримали поранення у боях. Але завдання, поставлені командуванням, були виконані.

"Всі впоралися на відмінно, не зважаючи на важкість і проблематику роботи в даній ділянці, все було виконано згідно з бойових розпоряджень, і всі в повному складі повернулися додому. Позитивні, навчені і сильні", – підсумував командир роти загону спецпризначення "Любарт" ССО "Брат".

Після відпочинку бійці будуть на ротації на Волині. Скільки – не кажуть. Цей час використають для посилених тренувань, аби й надалі давати відсіч ворогу. Коли буде наказ, знову поїдуть на передову. Свою роботу чоловіки знають.

Олег Ткачук, Луцьк, "5 канал"

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело