Біговий марафон "Сильні духом", який регулярно відбувається у Рівному перейменували на Забіг сміливих "Brave". 31 серпня спортивний захід вперше пройшов під новою назвою. 360 учасників марафону долали дистанції в районі малого озера на території Рівненського гідропарку.

Забіг сміливих "Brave" — нова назва спортивного дійства, яке донедавна було відоме як "Сильні духом". Захід відбувся вже 36 раз. Його найстаршій учасниці цьогоріч виповнилося 75 років.

Одним з найоригінальніших учасників Забігу сміливих став гість з Луцька Дмитро Журавський. Він працює пожежником у місцевому відділенні Державної служби з надзвичайних ситуацій і вирішив пробігти п'ять кілометрів у своєму робочому спорядженні.

Нова назва та рекордна кількість учасників. У Рівному відбувся Забіг сміливих

"Я вирішив взяти участь як рятувальник, в повній екіпіровці пожежника, в тому, в чому ми працюємо на пожежах. Була дуже гарна траса, але все одно було тяжко мені бігти: пульс мій скакав, по дистанції мене крутило, але добіг. Результатом своїм задоволений, бо минулого року біг марафон у Луцьку і пробіг за 27 хвилин. Передаю естафету своїм колегам з Рівненської області. Наступного року хочу також їх бачити у такій формі" — зазначив учасник забігу.

Долучився до марафону і продюсер Рівненської філії Суспільного Сергій Татаренко.

" Я вагався: зможу чи не зможу. Хоча минулого року я п'ять кілометрів біг. Цього року я біг після гри у футбол. Це був якийсь такий подвійний виклик і я це зміг. Просто для мене це цікавий досвід, біг для себе, не на швидкість, нікого не намагався обганяти. Результатів не ставив. Добіг до фінішу — я молодець ".

Чимала кількість учасників беруть участь в забігах вже не перший рік. Хтось біжить у своє задоволення. Хтось націлюється на спортивний результат.

"Сьогодні завдання було пробігти у бойовому режимі десятку з суперниками, щоб трохи було тяжко і проявити вольові якості. Задоволений. Пробіг другим, було тяжко. Відпрацював" — говорить учасник забігу Дмитро Стецюк.

Забіг сміливих "Brave" зібрав у Рівненському гідропарку рекордні для себе 360 учасників. За словами його організатора Сергія Ющишина, цього разу на заході, окрім учасників з усіх районів Рівненщини були представники з Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Житомира і навіть Енергодара та Сєвєродонецька.

"Це один забіг в році, який є абсолютно безкоштовним. Ми маємо можливість залучити тих людей, які десь завжди сумніваються в собі, не хочуть чи платити гроші, чи вони не впевнені, що пробіжать. А тут є безоплатна можливість скористатися опцією. Вийде добігти — добре. Це ті змагання, де ми знаходимо своїх друзів, одноклубників "Rivne running club", які долучаються до нас і потім вже разом з нами впродовж років" — розповідає президент "Rivne running club" Сергій Ющишин.

Рекордною виявилася кількість переможців Забігу сміливих. Цього разу їх окремо відзначали у різних вікових категоріях. Таку практику організатори збираються продовжувати й надалі.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Джерело