У росії вкотре вигадали нову мету так званої "спецоперації". Нове виправдання вбивства мирних українців та руйнування міст озвучив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький.

За час повномасштабної війни в росії вже далеко не один раз змінили цілі так званої "спецоперації": від "звільнення" від чогось - до "порятунку" від когось. На цей раз у Держдумі видали чергову версію, навіщо Кремль розв'язав кровопролитну війну. 

На росії придумали нову мету

На росії придумали нову мету

Так, Леонід Слуцький у найкращих традиціях російської пропаганди вибухнув образами на адресу українського народу і вигадав "ядерну загрозу" з боку України, а також заявив, що окупанти насправді "відвойовники", а не "завойовники". 

"Спеціальна військова операція - це операція не завойовників, а відвойовників, щоб відвоювати російську мову, здоровий глузд, відвоювати цю територію від нацизму та фашизму", - заявив затятий шанувальник путінського режиму. 

На росії придумали нову мету

Російський чиновник додав, що війна - єдиний спосіб для Кремля убезпечитися від України, яка нібито загрожує ядерною зброєю, будучи при цьому неядерною країною.

Також наш портал інформував,  що російські окупанти скаржаться на командирів, які знущаються з них заради веселощів.

Крім того, ми писали,  Кремль має серйозні проблеми з вербуванням нового "м'яса" для війни в Україні: гинути за копійки ніхто не хоче.

Джерело