Український воїн натякнув, що масове вбивство полонених вплине на психіку всіх полонених.

“Усі в траурі, у бараку тиша”: окупанти змусили “Волину” коментувати теракт в Оленівці (відео)

Російські окупанти після масового вбивства українських військовополонених в Оленівці змусили полоненого командира 36-ї окремої бригади морської піхоти майора Сергія Волинського (“Волина”) коментувати теракт.

Відео поширив пропагандист Андрій Руденко.


Росіянин запитав воїна, для чого вбили українських захисників, “Волина” відповів, що і сам не розуміє для чого вбивати людей, котрі чекали на обмін.

У відповідь на маніпулятивні питання “Волина” натякнув, що українських воїнів вбили росіяни, аби вплинути на психіку та моральний стан інших полонених.

“Дуже страшна трагедія сталася. З нашого барака було видно жовте світло, розрив. Ми чули крики. Ситуація жахлива, знайти слова, щоб описати її, – дуже важко. Я думаю, ця ситуація вплине і на психіку людей, які перебувають у полоні, і на людей, які можуть потрапити в полон. Буде страх і в учасників подій, і у рідних, і у близьких. Зараз наші рідні та близькі дуже переживають через те що трапилося. Досі достеменно не відомо, хто загинув. Усі в шоці. Пояснень ніхто не знаходить, усі в траурі. У бараку тиша. Трапилася велика біда. Люди пройшли через пекло. Грубо кажучи всі чекають вдома довгоочікуваної свободи і на фінішній прямій відбувається така трагедія”, – сказав “Волина”.

Як повідомляв УНІАН, в ніч на 29 липня пролунав вибух на території колишньої виправної колонії у смт Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області. В результаті була знищена будівля, в якій утримувались українські військовополонені, виведені з заводу “Азовсталь”.

Відразу після вибуху Росія звинуватила ЗСУ в обстрілі виправної колонії. За даними російської сторони, загинуло понад 50 українських захисників, кількість поранених невідома. Українські силові структури заявили, що вибух в Оленівці був російським терористичним актом, з метою приховування воєнних злочинів, дискредитації Збройних сил України, зриву постачання зброї. Вони вимагають від Організації Об’єднаних Націй та Міжнародного комітету Червоного Хреста негайно відреагувати на теракт і направити на територію колонії інспекційну місію.

За даними української розвідки, теракт скоїли найманці зі складу ПВК “Вагнера” (Ліга) за особистою вказівкою номінального власника вказаної ПВК – Євгена Пригожина.

Джерело