Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім припустив, що влучання російської ракети в будинок Героя України, генерального директора сільськогосподарського підприємства "Нібулон" Олексія Вадатурського було випадковістю.

Про це він заявив під час онлайн-брифінгу в Українському медіацентрі.

За словами Віталія Кіма, ймовірно в будинок Вадатурського влучила модифікована ракета типу С-300, яка не вирізняється достатньою точністю.

Начальник Миколаївської ОВА Кім припустив, що Вадатурський загинув випадково

"Наступного дня після загибелі Олексія Вадатурського в теж місце поруч прилетіло ще дві ракети, в берег. Тобто, я вважаю, це якась планова мішень, що була у росіян. Можливо, через те, що це колишня територія військової частини", — сказав Віталій Кім.

Станом на 2 серпня слідство щодо вбивства Олексія Вадатурського триває.

Що відомо Під час обстрілу російськими військовими Миколаєва 31 липня загинув Герой України Олексій Вадатурський. 31 липня радник голови ОПУ Михайло Подоляк заявив, що смерть Олексія Вадатурського була цілком продуманим та організованим навмисним убивством. 1 серпня Генпрокурор Андрій Костін розповів, що прокуратура розпочала розслідування вбивства Вадатурського, одна з основних версій — цілеспрямоване вбивство.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело