Третій український фіналіст світової першості в Калі.

На юніорському чемпіонаті світу серед спортсменів у колумбійському Калі розпочався турнір з метання диску (вагою 1.750 кг) серед чоловіків. Одним з фаворитів змагань є 17-річний українець Михайло Брудін.

До змагань Брудін підходив у статусі чинного чемпіона Європи U18. У липні він здобув "золото" першості в Єрусалимі з новим рекордом турніру.

17-річний Михайло Брудін з особистим рекордом вийшов у фінал юніорського ЧС з легкої атлетики: результат Читайте також: 17-річний українець Михайло Брудін з рекордом змагань став чемпіоном Європи U18 у метанні диска

У кваліфікації в п'ятницю, 5 серпня, учасники мали метнути снаряд на 60.50 метра або ввійти до числа 12 найкращих спортсменів для здобуття путівки у фінал.

Брудін розпочинав відбірковий турнір у першій групі. У перших двох спробах українець показав результати у 59.63 та 59.24 метра, що вже гарантувало йому встановлення особистого рекорду в змаганнях з диском вагою 1.750 кг.

Кульмінацією виступу Михайла стала остання, третя спроба. Брудін відправив диск на відстань у 61.47 м. Це гарантувало йому новий особистий рекорд, найкращий поточний результат у кваліфікації та гарантовану путівку до фіналу завдяки виконанню відбіркового нормативу.

Що відомо Брудін - третій український фіналіст чемпіоната світу-2022. За підсумками четвертого дня змагань свої шанси поборотися за медалі отримали Артур Фельфнер (метання списа) та Марія Алєйнікова (стрибки у висоту). Попередній рекорд Брудіна в метанні диска вагою 1.750 кг - 58.08 метра - було встановлено у травні на турнірі в іспанському Логроньйо. Чоловічий фінал турніру з метання диску в Калі відбудеться в останній день першості - 6 серпня. Що далі 6 серпня. 23:30. Метання диску (1.750 кг), чоловіки. Фінал