Випускник Вільшаницького ліцею на Прикарпатті Юліан Литвин склав мультипредметний тест на 600 балів. Максимальний результат 17-річний хлопець отримав з української мови, історії та математики.

Про підготовку до іспиту, як на неї вплинула повномасштабна війна та що допомогло здобути такі високі бали, учень розповів кореспондентові Суспільного.

"Я собі ставлю мету, до якої йду. І в мене немає такого, що мені це не вдається. Я завжди докладаю максимум зусиль. І в мене все виходить", — сказав Юліан Литвин.

Він каже, що як тільки перейшов у 11 клас, одразу поставив собі за мету скласти ЗНО з української на 200, адже цей предмет знав найкраще серед усіх і любив його найбільше.

"Я очікував з математики і з української 200. З історії — на трішки менше, адже не вчив так ретельно", — ділиться хлопець.

Читайте також: Випускниця Снятинського ліцею склала мультипредметний тест на максимальну кількість балів

До іспиту з математики Юліан готувався найдовше — один рік, історію України студіював приблизно два тижні, а українську мову "просто повторив".

"Я готувався самостійно: у соцмережах, передивлявся в YouTube різні відео, був учасником багатьох вебінарів, курсів", — розповідає хлопець.

Мультипредметний тест дався Юліанові просто: математику написав за 25 хв, історію — за 15, мову — за 10.

"Вранці у день іспиту почалася повітряна тривога, яка тривала більш як годину. Всі дуже розпереживалися, думали, що будемо вже писати у серпні під час додаткової сесії. Коли тривога перестала, ми зайшли в авдиторію, нам увімкнули тест на комп'ютері. І я розумію, що всі ці питання вже проходив і знаю цю програму", — пригадує хлопець.

Юліан був активним учнем, не раз ставав призером олімпіад, ліцей закінчив із золотою медаллю.

"Якось на уроці української мови у нас була тема "Промови". Ми слухали промову Стіва Джобса, і було запитання: "Які у вас цілі на майбутнє?" Юліан сидів за останньою партою. Його відповідь була такою: "Я маю скласти ЗНО на максимальну кількість балів. Я до цього готуюся, я багато працюю", — розповідає директорка Вільшаницького ліцею Ольга Смолій.

Зараз Юліан обирає, куди йому вступити. Хоче або на стоматологію в Івано-Франківський медуніверситет, або на міжнародні відносини у Львівський університет імені Івана Франка.

"Я вважаю, що війна зробила кожного з нас сильнішим. І кожен випускник цього року, після того, як Україна переможе, зможе докласти максимум зусиль, щоб наша держава процвітала надалі", — переконаний Юліан Литвин.

Читайте також У Пасічнянській громаді виплатять стипендії випускникам, які складуть мультипредметний тест на понад 180 балів В Івано-Франківську 128 випускникам ліцеїв вручили медалі В Івано-Франківську стартувала літня школа лідера

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело