Відома українська журналістка  та ведуча програм "Світське життя", "Голос країни" Катерина Осадча зізналася, що завжди вірила в українські бренди, які відкриті не лише для нас, а й для всього світу

Катя Осадча зі

Ведуча разом з чоловіком активно підтримують Україну під час війни. Вони  беруть участь у різних благодійних заходах, телемарафонах, концертах, проєктах. Інколи їм вдається зробити неможливе заради рідної країни. Катя вважає, що зірки не повинні мовчати, вони мають розказувати світу правду.

Катя Осадча зі

Як відомо, минулого разу вона тестувала косметичні засоби українського виробництва. Як зазначила Катя, українські підприємці продовжують працювати попри війну, тим самим підтримуючи економіку та кожного українця.

Цього разу у сторіс Осадча розмістила ніжне фото у стильному білому брючному костюмі українського бренду KULAKOVSKY.

Креативним дизайнером бренду є Артур Кулаковській, якій упродовж 10 років надихався у сімейній шкіряній майстерні. На думку його засновників, їх сучасний українській бренд втілює нову інтелектуальну моду в речах поза часом і трендами.

Як видно, крім шкіри, дизайнери вдало працюють з тканиною. А щоб підкреслити легкістю вбрання, Катерина зла взуття, образ вийшов неперевершеним.

Катя Осадча зі

Джерело