До Дня Повітряних сил України, який відзначають 7 серпня, в одеському Літньому театрі Міського саду відкрилася фотовиставка "Янголи Чорного моря". Про це повідомили в Одеській міській раді.

Автором робіт є військовий фотограф і волонтер Дмитро Муравський. У межах проєкту представлені 9 фотознімків бойових літаків Повітряних сил України, зроблені над акваторією Чорного моря. В об'єктив фотографа потрапили літаки типів МІГ-29, МІГ-29УБ, СУ-25, СУ-27 і СУ-27УБ з бойовим озброєнням на борту.

До Дня Повіряних сил України в Одесі відкрили фотовиставку. ФОТО

"Особливу увагу ми приділили тим роботам, де море подарувало нам живу і дзеркально-рефлексуючу поверхню. Ми використовували дзеркальний полірований алюміній. Спеціально обраний ракурс джерел штучного світла дає той ефект, який ми бачимо на відео в момент знімання. Ще одна інновація була спрямована на підвищення реалістичності деяких робіт. Традиційними технологіями виявилося практично неможливо реалістично надрукувати зображення із дзеркальною поверхнею з відображенням призахідного сонця. Тому ми вперше використали для цього дзеркальний алюміній і деякі особливості при зніманні у контровому світлі" , — зазначив Дмитро Муравський.

Виставка буде доступна для відвідування протягом тижня.

Читайте також Чемпіон "Ліги сміху" з Одещини вирушив в похід до Говерли, аби зібрати кошти на три автомобілі "швидкої". ФОТО 10 фільмів Одеської кіностудії, які варто подивитися на вихідних З двома бомбосховищами: Одеська музкомедія під час війни відкриє концертом новий сезон. ФОТО, ВІДЕО

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Джерело