Українська модель та волонтерка Вікторія Апанасенко, яка отримала титул Міс Україна Всесвіт-2022 активно спілкується з шанувальниками в соціальній мережі instagram. Вона ділиться з аудиторією подробицями особистого та творчого життя, за її сторінкою слідкують 198 тисяч підписників

Конкурс

Нещодавно Вікторія на своїй сторінці повідомила новину, яка її шокувала. Відомий всім конкурс ""Міс Всесвіт  кардинально змінив правила. про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі.

Конкурс

Відтепер за титул "Міс Всесвіт" зможуть змагатися вагітні дівчата та навіть мами. Така зміна правил після скандалу, який трапився  у 2018 році з українкою. Тоді титул "Міс Україна" виграла Вікторія Дідусенко, проте її дискваліфікували через те, що вона має сина. Дана історія вийшла далеко за межі України й в оргкомітету стали вимагати змінити правила або закрити його.

"Починаючи з 72-го конкурсу «Міс Всесвіт» і національних попередніх змагань, які ведуть до нього, жінки, які перебувають або перебувають у шлюбі, а також жінки, які вагітні або мають дітей, зможуть брати участь у змаганнях‼️‼️‼️ Тобто, Міс Всесвіт знімає майже всі обмеження, що могли завадити дівчині здійснити її мрію.", - розповіла Вікторія.

також Вікторія зауважила, що це не просто конкурс - "це про силу жінки".

До слова, Вікторія Файнблат на конкурс Місіс світу їздила з 10 валізами суконь: "Міс село".

Раніше ми писали, що Фінал "Міс Всесвіт": доля скандальної українки Анни Неплях і найкращі фото переможниці Харнааз Сандху.

Джерело