Пропагандисти спалились на фейковій новині про захоплення одного з українських міст. Так створюються фейки, а зомбостадо "глядачів" не переймається, щоб докопатися до суті.

Про фото своїх знайомих волонтерів повідомив один з українських журналістів, Андрій Цаплієнко на своєму телеграм-каналі. Він розповів що російські пропагандисти навіть не попіклувалися про справжню "картинку" і розповсюдили фото, начебто вони вже в Авдіївці та роздають допомогу людям.

Пропагандисти

Пропагандисти

Насправді на фото мої друзі волонтери, які допомагають місцевим вижити в пеклі, яке влаштували рашисти.

Хлопці трохи офігелі, коли побачили, як використали їхні світлини на російських ресурсах. Якщо збільшити фото видно українські написи і навіть карту України. Але стадо не заморочується перевіркою лайна, яке на них виливає пропаганда пише журналіст.

Інформаційна війна ненабагато поступається війні зброєю, адже за мінімальні фінанси вражає максимальну кількість "мізків", тому варто прислухатися до досвічених джерел інформації, та не вірити російським вкидам. 

Також Цаплієнко радить на всі фото ставити принаймні водяний знак "Слава Україні", щоб пропагандисти не чіпали їх своїми брудними лапами.

Джерело