"Манчестер Юнайдет" зазнав несподіваної поразки у першому турі АПЛ."Червоні дияволи" поступилися "Брайтону" з рахунком 1:2.

Гості відзначилися двічі у першому таймі. З різницею у дев’ять хвилин дубль оформив Паскаль Гросс.

Команда Тен Хага скоротила відставання у рахунку завдяки автоголу Алексіса Макаллістера, проте відігратися господарі поля не змогли.

Провальний дебют тренера: "Манчестер Юнайдет" сенсаційно програв у першому турі АПЛ

Зазначимо, що Тен Хаг провів перший офіційний матч у ролі головного тренера "МЮ".

У наступному турі АПЛ "Манчестер Юнайтед" 13 серпня на виїзді зіграє проти "Брентфорда". "Брайтон" цього ж дня вдома прийме "Ньюкасл".

Нагадаємо, що "Евертон" з українцем Віталієм Миколенком вдома поступився "Челсі" у першому турі чемпіонату Англії-2022/23.

Присвятив гол батьку на передовій: українець у дебютному матчі вразив ворота чемпіона Бельгії (відео)