Сьогодні, 9 жовтня, у палаці Потоцьких відбувається показ етномоди «Край.Ка». На події представляють колекції дизайнерів з Івано-Франківська, Львова та Вінниці.

Оксана Бейлах художниця, дизайнерка розповідає, що показує свою нову колекцію, що має назву «Вересневі роси».

«У моїй колекції є сім моделей. Увесь одяг це ручна вишивка, її потрібно робити довго. До трьох тижнів триває підготовка однієї моделі», – каже Бейлах.

“Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО)

Модель Дутчак Поліна зазначає, що підготовка до показу пройшла добре, сама дівчина зовсім не переживає. Розповідає, що часто бере участь у таких дійствах , адже це її захоплення.

Організаторка та керівник проєкту “Край.Ка” Наталія Бартків пояснює, що на показі представлять вісім колекцій. Сам фестиваль триває уже сьомий раз. На подію запросили й гостей з Румунії.

Про те, як минулого року проходила “Край.Ка”, читайте за посиланням.

“Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО)

“Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО) “Край.Ка”: у Франківську стартував показ мод (ФОТО)

Джерело