На російсько-українській війні поліг воїн із Оржицької громади Владислав Токарь. Про це Суспільному розповіла перша заступниця голови Оржицької громади Світлана Маслак.

Владислав Токарь загинув 14 вересня під час виконання бойового завдання, підірвавшись на протитанковій міні. Сталося це у Донецькій області.

30-річний воїн був родом із села Савинці Оржицької громади. У нього залишилися батьки. Дата прощання поки невідома, розповіла Світлана Маслак.

На війні із Росією загинув військовий Владислав Токарь із Полтавщини Що відомо: Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді. За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах. За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор". 24 серпня російські війська обстріляли Миргородську громаду на Полтавщині. Чотири удари завдали по інфраструктурних об’єктах.

Джерело