У рамках програми допомоги потерпілим від війни українцям УВКБ ВІН розширює категорії людей, які мають право на виплати у розмірі 2200 гривень протягом 3-х місяців. Про це повідомили у благодійному фонді "Право на захист".
 
Українці можуть отримати грошову допомогу у розмірі 2200 гривень на особу протягом 3-х місяців. Програма діє у низці областей, а саме: у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській.

Українцям роздають 6600 грн: хто може отримати гроші

Право на отримання виплати мають наступні категорії українців:

Українцям роздають 6600 грн: хто може отримати гроші
  • переселенці, що перемістилися після 24.02.22;
  • особи, які не переміщалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких областях: Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська та Чернігівська;
  • люди, які повернулися до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення в іншу область/країну через воєнні дії від 24 лютого 2022 р.

Українцям роздають 6600 грн: хто може отримати гроші

Прибуток у претендентів не повинен перевищувати 5400 гривень, а також члени сім'ї не повинні отримувати допомогу від інших міжнародних організацій. Водночас особи, які претендують на виплати, повинні відповідати одній з категорій уразливості:
  • сім'я, яка має лише одного з батьків (або батька, або матір) з одним або декількома дітьми молодше 18 років або зі старими (55 років і старше).
  • сім'я, яку очолює одна одинока/кілька самотніх людей похилого віку (55 років і старше) або похилого віку з однією дитиною або кількома дітьми віком до 18 років;
  • сім'ї з однією або декількома особами, які мають інвалідність, хронічні захворювання або особливі потреби.
  • прийомні сім'ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (необхідне документальне підтвердження).

Також наш портал інформував, що українцям запропонували накопичити на старість, щоб отримати "плюс" до пенсії: у Раді підготували новацію з січня.

Крім того, ми писали тарифи на тепло і гарячу воду в новому опалювальному сезоні: Денис Шмигаль зробив заяву.

Джерело