Рятувальниця з Волині Юлія Гаврилюк отримала звання абсолютної чемпіонки першого Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед жінок, – повідомили на сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій області.

Змагання відбулися у Львові. Волинська рятувальниця перемогла у підйомі по штурмовій драбині у вікно другого поверху, двоборстві та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

Окрім Юлії Гаврилюк призерами чемпіонату стали ще двоє рятувальників з Волині.

Рятувальниця з Волині стала чемпіонкою України з пожежно-прикладного спорту серед жінок

Працівники ДСНС області Андрій Римар та Олександр Андрійчук стали переможцями і срібними призерами у підйомі по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху.

Що відомо У Луцьку 21 липня відбувся чемпіонат з пожежно-прикладного спорту. У ньому взяли участь 144 рятувальники з 24-ьох підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій області. Торік в обласному центрі Волині відбувалися триденні змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту. Участь у змаганнях брали 14 команд із різних областей України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.