23 вересня кілька житомирських шкіл отримали повідомлення про замінування їхніх приміщень. Про це Суспільному розповіла пресофіцерка Нацполіції області Ольга Номерчук.

Про те, що зранку 23 вересня евакуювали учнів одного з ліцеїв Житомира, з місця події повідомив працівник Суспільного Олександр Руднєв.

У коментарі Суспільному пресофіцерка Нацполіції області Ольга Номерчук інформацію підтвердила. За її словами, повідомлення про мінування отримали кілька житомирських шкіл.

Кілька житомирських шкіл отримали повідомлення про мінування – поліцейські проводять перевірку

"Про те, що були отримані такі повідомлення, поліцію сповістили представники адміністрацій кількох шкіл Житомира. Орієнтовно виклики від шкіл почали надходити після десятої години ранку. У які школи прийшли ці повідомлення, ми не розголошуємо, але за усіма викликами наразі працюють поліцейські", – сказала Ольга Номерчук.

ОНОВЛЕНО на 11.15

Житомирська міська рада у своєму Telegram-каналі написала, що повідомлення про мінування надійшли на електронну адресу десяти шкіл Житомира. СТаном на 10.40 це ЗОШ №21, 5, 27, 10, 12, 15, 28, ліцей №24, гімназія №1, школа "Ор Авнер". Текст повідомлення однаковий.

Дітей евакуювали.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело