У "Волонтерському штабі допомоги" у Малині від 24 лютого роздали понад дві тисячі продуктових наборів. Наразі на складі штабу отримати допомогу можуть пенсіонери, переселенці та військові.

Кореспондентам Суспільного волонтери Штабу розповіли, що із постачанням допомагають як малинчани, так і благодійники з-за кордону. Понад півтори тонни овочів принесли місцеві жителі, частину продуктів передали із Чехії, Польщі, Фінляндії та Німеччини.

"З Чехії та Польщі передають жінки із Малина, які виїжджали. Передають теплі речі, харчі. З Німеччини передають все – і речі, і їжу для військових", – говорить волонтер Денис.

У

"Багато одягу, взуття, багато продуктів, є побутова хімія, є іграшки, є консервація, є також аптека", – каже волонтер Андрій.

Команда волонтерів налічує кілька десятків людей – у вільний час вони працюють на складі, виготовляють окопні свічки, пакують набори або фасують сухий борщ. Учасниці "Армії булочок" допомагають з дому, готуючи випічку.

"Ми возили випічку і готову їжу на деокуповані території, коли у нас були звільненні поряд села, ми розуміли, що там немає світла і немає газу, і людей потрібно годувати. Тому ми готували тут їжу і завозили їм", – розповіла керівниця "Волонтерського штабу допомоги" Ганна Дядя.

Окрім цього, волонтери організовують дозвілля для дітей громади. За словами волонтерки Андріанни, вони їздять селами, які були обстріляні, безкоштовно проводять дитячу анімаційну програму і граються із дітьми.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело