За майже чотири місяці у Полтаві та Кременчуці благодійний фонд «Helpgroup» видав переселенцям більше 25 тисяч наборів із продуктами. Про це Суспільному розповів директор фонду Давид Джалагонія. Отримати продукти можна раз на місяць.

У картонних коробках переселенці у Полтаві отримують продукти. У кожному наборі по 20 кілограмів харчів, яких має вистачити на місяць.

"Кожен набір однаковий, в нього входить 7,5 кілограмів рису, 15 упаковок макаронів, п’ять банок тушонки і один літр олії. Це продуктові набори Всесвітньої продуктової організації, які нам надає благодійна організація", — каже директор благодійного фонду «Helpgroup» Давид Джалагонія.

У Полтаві та Кременчуці переселенцям роздали понад 25 тисяч проднаборів від благодійного фонду

Безплатні продовольчі набори благодійний фонд «Helpgroup» видає з червня. За цей час їх отримали більше 25 тисяч людей. Уперше їх отримує сім’я Ганни Опішнян.

"Приїхали з міста Харків, з березня тут перебуваємо, у троюрідного брата проживаємо. Вагома допомога нам, тому що пенсії невеликі", — говорить жителька Харкова Ганна Опішнян.

"Один набір дається на сім’ю невелику, якщо це чоловік, дружина і дитина. Батьки - це окрема сім’я, тобто, на них видається окремо. Якщо багатодітна сім’я, то на них дається два набори", — каже волонтерка благодійного фонду «Helpgroup» Людмила Дудник.

Для отримання продуктів, треба зареєструватися на сайті фонду.

"У нас є соцмережі: Instagram, Facebook нашого фонду. Там викладена заява на отримання гуманітарної допомоги. Людина її заповнює, вказуючи свої дані, і в порядку черги ми роздруковуємо, обдзвонюємо, повідомляємо. При собі обов’язково мати потрібно ксерокопію паспорта, оригінал документів, також довідку ВПО", — говорить волонтерка благодійного фонду «Helpgroup» Людмила Дудник.

Ті доходи, які ми отримуємо, ми маємо винайняти житло, тому по-іншому не виходить. Ця гуманітарна допомога є великою поміччю для нашої родини", — каже жителька Старобільська Луганської області Тетяна Пристинська.

Крім Полтави такі ж набори роздають ще і в Кременчуці.

Читайте також: У Полтаві харківським військовим передали квадрокоптер, який купили за благодійні внески

Джерело