Київський "Будівельник" не зумів кваліфікуватися до Ліги чемпіонів. У другому раунді відбору столична команда поступилася "Бамбергу" - 94:97.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі. Проте вже в другій десятихвилинці киянам вдалося вирватися вперед і піти на велику перерву з перевагою в 7 очок.

Суперники у третій чверті все ж вирівняли гру, а у останній чверті німці за 4 секунди до кінця матчу перевели гру в овертайм. Перемогу "Бамберг" зумів вирвати завдяки триочковому.

Програв на останніх секундах: "Будівельник" прикро вилетів з баскетбольної Ліги чемпіонів

На старті кваліфікації "Будівельник" знищив "Норрчепінг" з рахунком 87:51.

Нагадаємо, що кияни також заявились у Північну Європейську баскетбольну лігу. Також "Будівельник" зіграє Балканській лізі (Delasport BIBL).

Також столична команда підтвердила участь в українській Суперлізі-2022/23. ФБУ вже визначила формат проведення наступного сезону Суперліги.