Обвинуваченому присудили п'ять років позбавлення волі.

Про це повідомили в обласній Житомирській прокуратурі.

"Зловмисник заманив до свого подвір’я вівчарку і ще одного безпритульного собаку, та, застосовуючи господарські інструменти, у гаражному приміщенні з особливою жорстокістю вбив їх, розчленувавши на частини, з метою приготування для себе страви", - йдеться у повідомленні відомства.

У Житомирській області суд виніс вирок чоловікові, який вбивав та їв собак

У суді зловмисник свою провину визнав, однак у скоєному не розкаявся.

Проведеною судово-психіатричною експертизою встановлено, що обвинувачений має певні розлади здоров’я, однак вони не впливають на контролювання ним своїх дій і несення відповідальності за них, та є осудним.

Під час досудового розслідування підозрюваний неодноразово порушував вимоги запобіжного заходу – перебування під цілодобовим домашнім арештом, що викликало побоювання односельчан, у зв’язку з чим йому змінено запобіжний захід на тримання під вартою, останні три місяці – на перебування під заставою.

Нагадаємо, в Одесі зафільмували випадок жорстокого поводження з твариною. Літня жінка била свого пса бійцівської породи повідцем по морді.

В Україні від 8 серпня 2021 року набув чинності закон, який посилює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Тварин забороняється бити і завдавати їм болю.

Читайте також: 

В Києві до тату-салону горе-майстри привели свиню, щоб набити їй велетенські куполи: фото

Посміхався та позував у трусах: до 8 років можуть ув'язнити чоловіка, який забив до смерті нутрій і кота

Душив нашийником і накинувся на перехожу: у Києві жінки врятували собаку від шкуродера

Джерело