На даху ліцею у Зінькові, який поруйнувала негода, встановлюють нову крокву. Про це Суспільному повідомила начальниця відділу освіти та молоді Зіньківської громади Світлана Чикало.

За словами Світлани Чикало, поступово знімають плівку, якою накрили дах, щоб у будівлю не потрапляла волога. Нині на половині ліцею встановлюють дерев‘яні бруси для нового даху. Інша частина споруди поки лишається накрита плівкою.

Окрім цього, планують відремонтувати навчальні приміщення та їдальню, розповіла Світлана Чикало. Поки ж учні молодших класів мають заняття очно у приміщенні дитсадка, а всі інші вчаться дистанційно.

Розібрали 50% даху, який поруйнував буревій: як триває ремонт ліцею у Зінькові на Полтавщині

Ремонт у ліцеї планують завершити до 20 грудня.

Що відомо: 20 липня буревій поруйнував покрівлю трьох будівель Зіньківського ліцею. Прибирати та ремонтувати навчальний заклад із перших днів допомагали батьки ліцеїстів. Загальна площа руйнувань – майже чотири тисячі квадратних метрів. На усунення наслідків негоди спрямували понад 5 мільйонів гривень із резервного фонду бюджету Зіньківської громади. Таку ж суму спрямували і з обласного бюджету, повідомила Світлана Чикало.

Джерело