У Полтаві на ділянках, які розчистили для вирощування овочів та фруктів для переселенців, триває збір урожаю. Про це Суспільному розповіла ініціаторка створення саду-городу Тетяна Татаріна.

За її словами, продукти збиратимуть ще понад місяць. Їх доставляють до навчальних закладів, де проживають внутрішньо переміщенні особи. Зокрема, частину огірків та редиски передали в одну із освітніх установ Полтави 25 вересня.

"У нас ще і петрушка активно росте, і кріп, і базилік. Ще точно будемо збирати врожай цього року. Ще огірки є, помідори".

Загальна площа саду-городу – 0,6 гектара. Нині розчистили приблизно 40 відсотків території. До цього долучали усіх охочих. Наступного року площу для вирощування планують збільшити, каже Тетяна Татаріна.

Сад-город у Полтаві: що з урожаєм та яку площу розчистили "За рахунок одного із грантових проєктів зараз ведемо перемовини щодо капітального ремонту однієї із існуючих теплиць, щоб можна було і взимку вирощувати".

Цього року збирали, зокрема, кріп, щавель, листовий салат, огірки, редиску, помідори, петрушка та базилік.

"Нам вдалося залучити невелику суму на закупівлю інвентарю і посівного матеріалу за рахунок лабораторії інноваційного розвитку ПРООН (програма розвитку ООН – ред.), а все решта – це на волонтерських засадах". Що відомо: У Полтаві облаштовувати ділянки для вирощування овочів та фруктів для ВПО розпочали 16 липня. Збирати перший урожай почали наприкінці липня, розповіла Тетяна Татаріна.

Джерело