В Івано-Франківську збільшується статистика щодо захворюваності на Ковід-19. Втім вона ще далека до жовтої, не те що до помаранчевої. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в інтерв’ю для РАІ, пише «Галицький кореспондент».

Втім певні заходи у місті все ж таки будуть.

У вівторок на оперативній нараді заслухають комісію надзвичайних ситуацій, щоб визначитися з кроками. Це важливо для того, щоб потім не довелося закривати школи, які зараз і так з такою складністю відкривають.

Масковий режим в Івано-Франківську: що каже про це очільник міста

Щодо відновлення маскового режиму Руслан Марцінків вважає, що таке рішення має бути прийняте на рівні області.

«Умовно кажучи, якщо в громадському транспорті міста буде масковий режим, а міжміські будуть без масок, то воно, скажемо не те, – вважає очільник Івано-Франківська. –  Тому треба рішення, яке буде прийняте і для міста і для області».

Він додав, що у всіх міських медичних закладах повернули масковий режим. Також вже звернулися до всіх гіпермаркетів і супермаркетів з рекомендацією ввести масковий режим. Втім він не відкидає думки, що можливо на наступному тижні приймуть рішення щодо того, в яких місцях в Івано-Франківську слід буде носити маски.

Масковий режим в Івано-Франківську: що каже про це очільник міста

Джерело