Вірмено-азербайджанський конфлікт триватиме недовго. Такий прогноз дала в ексклюзивному коментарі Новини.LIVE українська астрологиня Анастасія Макарова.

Астрологиня передбачила нові військові конфлікти на території колишнього СРСР

“В цьому конфлікті найголовнішу роль відіграє росія. Однак наразі проєкції довгого конфлікту немає”, — розповіла вона.

За її словами, застосовувати свій військовий контингент задля допомоги Вірменії рф не буде.

“Допомагати кремль буде, але більше або дипломатичним шляхом, або гуманітарно”, — зазначила астрологиня.

Також вона сказала, що розпаду ОДКБ, скоріш за все, не відбудеться.

“ОДКБ буде триматись, в ньому будуть зміни, будуть прийняті нові рішення щодо безпеки. Щодо Азербайджану, то його інтереси підтримуватиме Туреччина, хоча вона й намагатиметься виступати посередником, як завжди”, — прогнозує Макарова.

Водночас на Вірменію очікують не лише зовнішні, а й внутрішні виклики.

“Є велика імовірність, що Пашинян не втримається на прем’єрській посаді. Але остаточно це буде вирішено не народом, а владою. Варто сказати, що він намагатиметься до останнього виступати за інтереси своєї країни, однак достатньої підтримки від інших країн не отримає. По суті, Вірменії доведеться відстоювати свої інтереси фактично самій”, — підкреслює астрологиня.

При цьому вірмено-азербайджанський конфлікт буде не останнім на пострадянському просторі.

“Зараз конфлікти почнуть спалахувати один за одним, зокрема, цього точно слід очікувати у Придністров’ї. Це будуть також і внутрішні конфлікти, особливо на тему релігії та економіки. Але найголовніше, що в США відбудеться перебудова влади. Україні наразі не до цього, але це вкрай важливо. Будемо сподіватись, що до цього часу ми встигнемо відбудувати нашу країну”, — попередила Анастасія Макарова.

Джерело