Нагороди, які каратист із порушенням слуху Святослав Стегній з Полтави передав на аукціон, щоб зібрати гроші для військових, залишаться у спортсмена. Про це Суспільному 27 вересня повідомила голова громадської організації "Зміст Полтава", яка влаштовувала торги, Аліса Куценко. За її словами, медалі придбав український військовий. Він вирішив залишити нагороди Святославу.

13-річний полтавець Святослав Стегній з трьох років займається карате. Хлопець має порушення слуху. Зі змагань, які влаштовують в Україні, спортсмен привозить нагороди.

"Медалі зі змагань та чемпіонатів різних міст та областей. Тут їх 10 штук. Був відкритий чемпіонат у місті Суми, я там отримав перше місце. Там мені подарували цей орден. На цьому чемпіонаті тільки я отримав цю нагороду", – говорить каратист Святослав Стегній.

Каратисту з порушенням слуху з Полтави, який віддав медалі на аукціон для ЗСУ, залишать нагороди

Свої нагороди Святослав передав на онлайн аукціон, щоб зібрати гроші для військових. Лот викупили за 10 хвилин від початку торгів.

"Мій тато допомагає друзям, які служать в армії, і я також допомагав своїми коштами. І вирішив оці медалі продати та допомогти хлопцям", – каже каратист.

"Надійшло нам сповіщення про те, що невідомий чоловік нам перерахував 20 тисяч гривень за нагороди Святослава. Ми були шоковані, тому що це дуже велика сума і так швидко, оперативно, за наш досвід – це вперше. Ми написали переможцю, подякували, уточнили, чи все правильно. Він сказав, що так, звісно. Одразу сказав, що він хоче щоб Святослав залишив нагороди собі, і що він дуже щасливий, що у нас росте таке покоління", – розповідає голова громадської організації "Зміст Полтава" Аліса Куценко.

Нагороди Святослава викупив військовий, який нині служить у Збройних силах України.

"Нагороди які в нього є – це роки тренувань: і піт, і біль, і радість, і сльози. Приємно, що у нього залишаються нагороди, дякую цьому воїну", – говорить тренер Святослава Микола Богодистий.

20 тисяч гривень, які заплатили за нагороди, спрямували на купівлю пульту дистанційного керування для управління дронами, розповіла голова громадської організації "Зміст Полтава", яка влаштовувала аукціон, Аліса Куценко.

Джерело