У сумському спорткомплексі "Динамо" подарували спортивний інвентар учням Великобобрицької школи, яку у березні під час окупації обікрали російські військові.

Подарували школярам канат та м'ячі. Діти їх відразу й протестували.

"Ми задоволені. Ми зможемо, коли вже в нас буде не дистанційне навчання, то зможемо на фізкультурі грати в футбол і баскетбол. А до того в нас не було м’ячиків, щоб у нього грати", — ділиться школяр Денис.

Учням Великобобрицької школи на Сумщині, яку розграбували російські військові під час окупації, подарували спортінвентар

"Дуже постраждала наша школа. Російські військові її розграбували, понівечили майно. Повиносили все, навіть аркуші паперу. І коли ми зайшли до спортзали, ми зрозуміли, що дітям немає взагалі ніякого інвентарю для подальшого фізичного розвитку. Не було жодного м’яча в школі і ми не знали, що зробити і звернулися до "динамівців", щоб вони підтримали дітей, майбутній їх фізичний та спортивний розвиток. І дякую їм велике, що вони відгукнулися і надали все, що ми просили", — розповідає волонтерка Оксана Бугайчук.

Заступник голови Сумської обласної організації ФСТ "Динамо" Микола Шаховський зазначив: "Такі заходи повинні робити не тільки ми, а й інші товариства спортивні й інші небайдужі люди. Тому що, на жаль, у нас таких шкіл, як Великобобрицька, вдосталь".

За словами волонтерки Оксани Бугайчук, про допомогу у придбанні спортінвентарю вони просили й деякі футбольні клуби. Але ті на прохання не відреагували.

Авторка — Ірина Касьяненко.

Що відомо Село Великий Бобрик, що неподалік від Сум, впродовж 10 днів було окуповане російськими військовими. 26 березня вони пішли з села. Наслідки обстрілів російськими військовими села Великий Бобрик на Сумщині.

Джерело