27 вересня Суми прощалися з солдатом 15-го батальйону Дмитром Варенком, що віддав життя за незалежність України. Дехто не знав чоловіка особисто – прийшли попрощатися до Свято-Воскресенського кафедрального собору, почувши звістку про загибель.

"Це моя громадянська свідомість, це мій борг, моє ставлення. Я можу таким чином висловити подяку пошану нашим воїнам", – каже сумчанка Олена Жукова.

Солдат Дмитро Варенко загинув 23 вересня від множинних осколкових поранень. Їх отримав під час артилерійського обстрілу в Сумській області.

"Школа була в нього №14, потім в №15 перейшов. Тоді вже вечірня школа. Гарним зварником був, до слова, до війни. З першого дня він там, з тероборони почав", – говорить Андрій Лушпа, товариш Дмитра Варенка.

Військовий побратим Дмитра Андрій познайомився з ним напередодні Нового року, коли ще не очікували нападу Росії. Розповідає, Дмитро видався доброю і цілеспрямованою людиною:

"Коли в країні оголосили, що почалася війна, Дмитро пішов добровольцем захищати місто Суми разом з нами. Ми з ними потрапили в один батальйон, і ми з ним до цього трагічного випадку розмовляли. У нього були плани, він хотів захищати країну, хотів швидшої перемоги".

Після відспівування в храмі воїна поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища. Дмитру Варенку було 39 років. У чоловіка залишилася дружина і 17-річний син.

Що відомо На Сумщині попрощалися з бойовим медиком взводу Олександром Дохленком. Біля міста Бахмут Донецької області 21 вересня в бою загинув старший солдат, уродженець Буринщини Іван Циганок.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело