27 вересня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще семеро волинян: Тарас Чабан, Олександр Тихонов, Роман Самусенко, Сергій Колядинський, Руслан Будь, Олексій Плохушко та Павло Синов'ят.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих бійців.

Олександр Тихонов

Напередодні, 26 вересня загинув військовослужбовець із села Дерно Олександр Тихонов. Захиснику було 34 роки, – повідомили в Олицькій селищній раді.

Втрати Волині: повідомили про загибель ще сімох захисників

Відомо, що воїн загинув внаслідок поранень отриманих в результаті ворожого обстрілу, в районі селища Вільшани Дворічанського району Харківської області. Коли в громаді прощатимуться з Олександром Тихоновим в селищній раді повідомлять додатково.

Роман Самусенко

З передової надійшла звістка про загибель жителя села Федорівка Романа Самусенко, – повідомив голова Володимирської громади. Старшому солдату був 41 рік.

До війська чоловік потрапив у березні, був розвідником. Роман загинув 23 вересня на Харківщині внаслідок артилерійського обстрілу, де він отримав травми несумісні з життям. У захисника залишились батьки, дружина та дві доньки.

Сергій Колядинський

У Камінь-Каширському районі продовжили жалобу до 4 жовтня. На війні загинув житель села Градиськ Маневицької громади Сергій Колядинський.

Як повідомив голова громади, Сергій було 28 років. "Віддав службі в ЗСУ три роки, з яких два на війні. Одружився, та не побачить свого первістка". – зазначив голова. Ховатимуть захисника у рідному селі. Коли саме – в громаді повідомлять згодом.

Тарас Чабан

Нововолинський міський голова повідомив, що у боях з російськими окупантами на сході України загинув військовослужбовець Тарас Чабан.

Захиснику було 38 років. Деталі щодо прибуття тіла полеглого бійця та поховання Нововолинська міська рада повідомить пізніше.

Руслан Будь

На війні також загинув житель селища Комарово на Камінь-Каширщині Руслан Будь, – повідомив голова Маневицької громади.

До війни захисник був вчителем. Руслан Будь – із багатодітної родини, має десятьох братів і сестер. Окрім них у нього лишилася 86-річна матір, дружина син та донька.

Олексій Плохушко

22 вересня в результаті ворожого артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Дворічна Харківської області загинув 46-річний Олексій Плохушко, – повідомили у Колківській селищній раді.

Чоловік був стрільцем-помічником гранатометника. Коли та де жителі громади зможуть попрощатися із загиблим захисником в селищній раді повідомлять пізніше.

Павло Синов'ят

На сторінці Торчинської громади повідомили, що у боях з російськими окупантами загинув військовослужбовець Павло Синов'ят.

Захисник жив у селі Буяни. Про обставини загибелі наразі нічого невідомо. Коли та де прощатимуться із бійцем у громаді повідомлять пізніше.

Джерело