Багатодітні сім’ї ВПО та родини, чиє житло зруйноване через війну, 27 вересня отримали ключі від нового житла. Це 10 квартир у Сумах та 2 у Ромнах, придбані "Держмолодьжитлом". Вони надані в оренду за 1 грн на рік.

"Житло отримали родини з Харківщини, Донеччини, Луганщини. У найбільшій – четверо дітей. У багатьох чоловіки захищають Україну", – повідомив голова Сумської ОВА.

Що відомо Програма отримання житла для внутрішньо переміщених осіб, у яких зруйноване житло внаслідок російської агресії, почала діяти на Сумщині з травня. Вона виконувалася не за державні кошти, а за благодійні внески. На область виділили 20 млн грн, зазначав директор Сумського регіонального управління "Держмолодьжитло" Володимир Братушка. За умовами програми, квартири здаються в оренду за 1 грн, обов'язкова сплата комунальних послуг. Житло мало бути введене в експлуатацію, вмебльоване. Червоний Хрест зобов’язався забезпечити квартири необхідною побутовою технікою: холодильниками, пральними машинами, мікрохвильовими печами, посудом та постільною білизною. Станом на 26 серпня знайшли шість родин, які погодились проживати у викуплених "Держмолодьжитлом" квартирах. На кінець серпня знайшли 10 таких родин, повідомляла Суспільному директорка Департаменту соціального захисту населення Сумської ОВА Людмила Мусіяка.

Читайте Суспільне у Telegram

На Сумщині 12 родин, які залишилися без житла через війну, отримали квартири

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело