У Москві співробітники військкоматів і люди, які розносять повістки в межах мобілізації в РФ, почали опечатувати двері квартир, у які їм не вдалося потрапити. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У повідомленнях, які працівники військкоматів розміщують на дверях, ідеться про необхідність вийти на зв'язок із призовним пунктом.

«Військовий комісаріат (об'єднаного Перівського району Москви) просить вас звернутися за адресою: вулиця Лазо, будинок 1», – такий текст залишають на «опечатаній» квартирі.

У Москві співробітники військкоматів почали «опечатувати» квартири призовників (фото)

На деяких паперових вирізках ще вказане прізвище самого призовника та номер телефону, на який можна звернутися. Проте на таких папірцях немає ані підпису, ані штампу.

У Москві співробітники військкоматів почали «опечатувати» квартири призовників (фото)У Москві співробітники військкоматів почали «опечатувати» квартири призовників (фото)

Після цього російські чоловіки масово кинулися виїжджати із РФ, утворивши величезні черги на кордонах. 

До слова, у Росії триває часткова мобілізація, яка має закрити найпроблемніші для Кремля ділянки фронту. Щоправда, мобілізовані вже повідомляють, що їх кидатимуть у бій без жодної підготовки. Також мобілізовані скаржаться на нелюдські умови проживання у пунктах збору призовників. 

Джерело