Дивитись матч Польща - Мексика наживо.

Чемпіонат світу з футболу набирає обертів. У третій змагальний день мундіалю в Катарі відбудуться одразу чотири поєдинки - стартують групи С і D.

Центральним у третій ігровий день на чемпіонаті світу з футболу стане матч Польща - Мексика. Обидві команди перед турніром були головними претендентами у боротьбі за друге місце в групі С.

Польща - Мексика: пряма трансляція (ЧС-2022 з футболу) Пряма трансляція Польща - Мексика (ЧС-2022 з футболу)

Польща - Мексика зіграють другий матч групи С на чемпіонаті світу з футболу. Перед цією грою відбудеться зустріч Аргентини та Саудівської Аравії.

Чемпіонат світу з футболу: матч Польща - Мексика стане лише другим офіційним між командами. Ще у 1978 році поляки та мексиканці зустрілися між собою на мундіалі - тоді переможцем став представник Європи (3:1).

Читайте також: Останній шанс Мессі, Польща з Левандовські та Мексика в неоптимальному складі. Прев'ю групи C ЧС-2022

Матч Польща - Мексика відбудеться в Досі, на стадіоні 974. Місткість арени складає 40 тисяч глядачів.

Польща - Мексика (футбол): де дивитись

Дивитися матчі на Суспільному можна: на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава і т.д.). Також будуть доступні радіотрансляції в ефірі Радіо Промінь. Початок трансляції - о 17:50.

Онлайн трансляція Польща - Мексика буде доступна усім відвідувачам сайту Суспільне Спорт з території України.

Читайте також: "Це було вирішено одразу". Тренер збірної Польщі пояснив, чому Левандовські не гратиме на ЧС у синьо-жовтій пов'язці

Джерело