Станом на 9:00 годину, 30 листопада у Волинській області до мережі під'єднані 51% усіх споживачів, – про це повідомив голова військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Як повідомляє обленерго, в об’єднаній енергетичній мережі зберігається дефіцит потужності. При звичайній потребі для області 350 МВт, на сьогодні Волині доведено 196,6 МВт.

Наразі диспетчери обленерго використовують дозволену потужність повною мірою, не перевищуючи ліміт. Виходячи з цієї потужності, складені графіки відключення електроенергії.

На Волині заживлені 51% споживачів

"Ситуація динамічна та змінюється щодня, а буває, що й упродовж дня. Доведена потужність може зменшитись. Енергетики збалансовують систему вручну, аби уникнути аварій", – повідомив Юрій Погуляйко.

Що відомо 30 листопада в усіх громадах та районах області діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Ознайомитись із графіком знеструмлень можна ТУТ. 23 листопада майже уся Волинська область була знеструмлена внаслідок обстрілів російських військ енергетичних об'єктів України. Відтоді графіки погодинних відключень світла в області не діяли.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело