Пропозиції щодо зміни назв топонімів у Полтавській громаді можна буде подавати з 16 грудня. Мова йде про вулиці та провулки у другій черзі перейменування. Про це Суспільному повідомив заступник голови робочої групи щодо перейменування вулиць у Полтавській громаді Леонід Булава.

Загалом у другій черзі перейменування 79 вулиць в Полтаві та ще 26 у селах громади. Це назви на честь російських чи радянських військових діячів, героїв війн, політиків чи подій.

За словами Леоніда Булави, подати пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків можуть усі охочі. Також можна запропонувати залишити стару назву. Період подання пропозицій триватиме два тижні – з 16 до 29 грудня включно.

Друга черга перейменування вулиць у Полтавській ТГ: які саме змінюватимуть і коли

Подати пропозицію щодо перейменування можна трьома способами:

заповнивши Google-форму (посилання з’явиться перед початком подання пропозицій); письмово за адресою: 36000, місто Полтава, вулиця Небесної сотні, 1/23, комунальна організація "Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради; листом на електронну пошту "Інституту розвитку міста" – [email protected].

Під час подання пропозиції її слід обґрунтовувати. Переліки вулиць другої черги перейменування для Полтави можна подивитись тут, а для старостинських округів – тут.

Щодо перейменування вулиць першої черги, за словами Леоніда Булави, електронне голосування мають розпочати на початку грудня.

Читайте також

Нові назви вулиць мають відображати, яким є місто: краєзнавець з Полтави про перейменування

Джерело