З першого грудня розпочався процес оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій. Документи військових розглядатимуть 17 спеціально створених комісій Міністерства оборони, Генерального штабу, оперативних командувань та восьми військових частин. Про це Суспільному розповіла помічниця адвоката Юлія Пастух.

За її словами, збір та подача документів будуть максимально простими. Відповідні комісії повинні розглянути матеріали та прийняти рішення упродовж місяця від дня подачі документів.

"Людина, яка виявила бажання отримати статус учасника бойових дій, повинна особисто звернутися до командування свого підрозділу, – каже Юлія Пастух. – І вже підрозділи військової частини надають документи, які підтверджують участь у бойових діях. Це відбувається винятково за особистим зверненням кожного. Уже далі працює кадрова система певних підрозділів. Військовослужбовці, які перебувають у зоні бойових дій, звертаються безпосередньо до командира своєї військової частини чи підрозділу. Потім вже далі все відбувається за визначеним порядком".

Розпочався процес оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій

Що відомо Хто може отримати статус учасника бойових дій — роз’яснення Генштабу. Прийом документів на статус УБД. Коли починається та як отримати.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело