На Прикарпатті відбулася благодійна спортивно-патріотична акція “Місцеве самоврядування – Збройним Силам України!” з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

Вона пройшла у формі спартакіади з таких видів спорту: волейбол, футзал, теніс настільний, шахи, шашки, повідомила голова ОВА Світлана Онищук.

В акції взяли участь 30 команд депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад області, районних та обласної рад.

Окрім пропагування здорового способу життя та популяризації спорту, ця акція організовувалася з благородною метою – зробити свій вклад у допомогу ЗСУ, зокрема допомогти нашим прикарпатським бійцям з 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Кожна територіальна громада, взявши участь в акції, зробила свій внесок у нашу перемогу. У результаті було зібрано 500 тисяч гривень для воїнів.

Місцеве самоврядування Прикарпаття на благодійній акції зібрало 500 тисяч гривень для ЗСУ. ФОТО Місцеве самоврядування Прикарпаття на благодійній акції зібрало 500 тисяч гривень для ЗСУ. ФОТО Місцеве самоврядування Прикарпаття на благодійній акції зібрало 500 тисяч гривень для ЗСУ. ФОТО Місцеве самоврядування Прикарпаття на благодійній акції зібрало 500 тисяч гривень для ЗСУ. ФОТО Місцеве самоврядування Прикарпаття на благодійній акції зібрало 500 тисяч гривень для ЗСУ. ФОТО Місцеве самоврядування Прикарпаття на благодійній акції зібрало 500 тисяч гривень для ЗСУ. ФОТО

Джерело