Браві російські вояки на тимчасво захопленій Херсонщині заходилися звільняти українські магазини від товару і обладнання.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

"Із місцевих магазинів Нової Каховки російські загарбники вивозять весь товар та обладнання, включно з морозильними камерамии та касовими апаратами", повідомили у Генштабі.

Тягнуть товар, холодильники і касові апарати: браві російські вояки "звільняють" Херсонщину від магазинів

Крім цього в Новомиколаївці на Запоріжжі окупанти чисельністю до 100 осіб 2 грудня поточного року організували перевірку документів місцевих жителів, вилучення особистих цінних речей та побутової техніки.

Також на Херсонщині , погрожуючи позбавлення батьківських прав, примушують місцеве населення віддавати дітей до навчальних закладів для навчання за російською програмою.

Нагадаємо, що на Херсонщині російські окупанти зменшують присутність свох військ в Олешках. З окремих населених пунктів ЗС РФ виведено та роззосереджено у лісосмугах вздовж ділянки автошляху Олешки – Гола Пристань.

Читайте також:

"Кричав, щоб сина не били, у нього гемофілія, не зупиниться кровотеча": житель Козачої Лопані розповів, як його родину катували окупанти (відео)

"Мобіків", що втекли, виловлюють гелікоптерами, а командування РФ побоюється "котла" на Херсонщині: експерт про ситуацію на півдні

"Отримують автомат, без броніків і касок, і роблять набіги на наші позиції": в ОП розповіли, як РФ знищує своїх вояків під Бахмутом  

Джерело