На Полтавщині розширили графік погодинних відключень електроенергії. До переліку додали нові міста та села, а також вулиці. Про це Суспільному повідомила прессекретарка акціонерного товариства "Полтаваобленерго" Ірина Бабенко.

"Полтаваобленерго" переглянули та доповнили графік погодинних відключень. Зміни стосуються саме черг графіку – розширили перелік населених пунктів та вулиць. Це пов’язано зі зверненнями жителів області.

Протягом дня 5 грудня можливі відхилення від графіку, оскільки бригади обленерго будуть змінювати схеми живлення.

Відключення електрики на Полтавщині: до графіку додали нові населені пункти та вулиці

Оновлений графік погодинних відключень – за посиланням.

Що відомо На апаратній нараді 5 грудня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив, що на території Полтавської області можуть змінити графіки погодинних відключень електроенергії, щоб чотири години у споживачів була електрика, а дві години – не було. З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України було зруйновано частину українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла. Із 20 жовтня по всій території України запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Джерело