До Дня Збройних сил України у Житомирі погасили нову поштову марку "Зброя Перемоги". Частина грошей від продажу піде на підтримку українських захисників. Про це Суспільному розповіла працівниця АТ "Укрпошта" Олена Мандро.

За її словами, новий марковий аркуш складається із шести поштових марок зі зразками вітчизняного та закордонного озброєння: "Вільха", "Нептун", "Стугна-П", "Байрактар ТБ2", FGM-149 "Джавелін" та "М142 Хаймарс".

"Ця поштова марка вийшла друком 200 тисяч примірників. Це благодійний наклад, для того, щоб усі охочі могли її придбати та допомогти Збройним силам України. Вартість кожної марки 15 гривень, три гривні із яких піде на підтримку Збройних сил України", – сказала Олена Мандро.

Разом із поштовими марками випустили конверт "Перший день", немаркований художній конверт та картку для Kartmax.

Житомирянин Володимир Александрович придбав нову марку. Розповів, що купив вісім марок і що купує всі патріотичні марки, які з’являються в Україні після повномасштабного вторгнення Росії.

"Буде і мені, і моїм друзям-нумізматам. Так ми можемо підтримати Збройні сили України. Я сам військовий у відставці, і мені дуже приємно, що випустили в обіг таку марку", – сказав Володимир Алексадрович.

"Коли я свого часу ще був на службі а армії, то у нас такого не було, – каже Олександр, який також придбав марки. – Чим більше ми допомагаємо своїм військовим, чим більше нам допомагають європейські країни, тим більше гарантії в тому, що ми будемо у безпеці".

Нову поштову марку можна придбати у всіх міських відділеннях Укрпошти Житомира.

Читайте також День ЗСУ: вчителі та однокласники Валерія Залужного розповіли, яким "Залізний генерал" був у шкільні роки. "Найважче, коли тиждень не виходиш на зв’язок з рідними", — десантник однієї із бригад ДШВ. "Стійкі фізично та психологічно", – інструктор ЗСУ про підготовку українських військових в Британії. Виявили людей, які перебувають на зв'язку з громадянами РФ: СБУ завершила перевірки у храмах УПЦ (МП) на Житомирщині.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело