Відомий гуморист, учасник "Ліги сміху", а також учасник першого сезону шоу "Холостячка" Андрій Рибак поділився перевагами у музиці та дав "оцінку" творчості Ганни Трінчер. Цим він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Андрій Рибак присвячує чимало часу соцмережам, адже активно спілкується зі своїми шанувальниками та ділиться не лише особистими фото, а й часом піднімає настрій кумедними жартами.

Андрій Рибак із

Андрій Рибак із

Цього разу Андрій Рибак вирішив розповісти про музичні уподобання. Він поділився уривком виступу Андрія Хливнюка з "Бумбокс", який пробирає своїм голосом до самих кісток і зазначив, що така музика має особливі властивості. Разом з тим він трохи пожартував з недавнього релізу Анни Трінчер, зазначивши, що між цими треками ціла прірва.

"Лікує серце і душу! Не "яка ти козачка, який ти козак" звичайно", - підписав гуморист.

Шанувальники з думкою Андрія погодилися.

"Цілком згоден, пісня топ", "Просто улюблена пісня", "Кращий", - написали в коментарях.

Андрій Рибак із

Також наш портал інформував, що Тарас Стадницький з "VIP Тернопіль" показав дочку, але засумнівався в тому, що вона його: "Я сподіваюся".

Крім того, ми писали, Юрій Ткач із "Квартал 95" відзначив День народження з тортом без свічок та салютом без звуку, українці надривають животи: "Актуально".

Джерело